Úžasňák integrační analýzy!

Zajímá tě svět integrace? Dokážeš se skvěle domluvit a vyjednat, co je potřeba? Tak to bys zapadl mezi naše integrační mistry! Obecné analytické postupy i specialitky integrační analýzy tě rádi naučíme!

Full-timePrahaVerze pro tiskAktuálníAktuální

Co budeš v Notixu dělat?

  • Učit se od zkušených kolegů z týmu, kteří jsou špička v oblasti systémové a aplikační integrace a pracovat s nimi na projektech.
  • Analyzovat a navrhovat podobu rozhraní mezi různými IT systémy (datové mapování, potřebné transformace a doplnění dat).
  • Až se trochu rozkoukáš tak můžeš připravovat i technické návrhy rozhraní ve formě například WebServices (SOAP, WSDL, JSON...).

Co se ti může hodit?

  • Jsi plný entusiasmu a chceš se učit nové věci.
  • Už ses někde potkal s prací s XML a XSD. Výhodou je znalost UML – zejména znalost sekvenčních a aktivity diagramů.

Co u nás získáš?

Práci ve firmě, kde je standardem: dobrá nálada, odborná znalost, rodinná atmosféra, transparentnost a dobročinnost. U nás můžeš věci ovlivnit! Atmosféru startupu, vlastní produkty, skvělé kolegy, dovolenou navíc, kurzy angličtiny, interní školení a inovační centrum pro všechny, sick-days, zajímavé firemní akce.

V Notixu to máme jinak – můžeš si vybrat benefity dle vlastních představ a zájmů. Notebook, telefon a flexibilní pracovní doba je pro nás samozřejmostí. Zakládáme si na osobním přístupu a rozhodně nemáme korporátní manýry.

Rádi o tobě uslyšíme!

NOTIX

Ozvi se nám ještě dnes na hr@notix.cz!

Analýza, to je moje!

V čem jsme jiní?

Máme pocit, že jsme trochu jiní.
Jednáme na rovinu, vážíme si lidí a nechceme být anonymní.