Pokud jsi tady,
možná nastal čas na změnu.

Naše standardy

1/5 Dobrá nálada

Notix založili zkušení IT odborníci, kteří se rozhodli po letech praxe osamostatnit. Firmu jsme postavili na kultuře tvořenou lidmi s pozitivním myšlením. 😉

2/5 Odborná znalost

Jádro podnikání tvoří zkušení lidé, kteří mají chuť se neustále zlepšovat v tom, co umí. V Notixu poskytujeme zázemí pro odborný růst, který aktivně podporujeme 🤔

3/5 Rodinná atmosféra

Nechceme být další z řady anonymních software housů. Proto nechceme vyrůst do velikosti, kde by se již lidé osobně neznali. Dlouhodobě tak chceme zůstat společností s méně než 100 individualitami 💃🏻

4/5 Transparentnost

Díky tomu, že nebudeme nikdy anonymní, můžete očekávat vždy extrémní pružnost na vaše požadavky nebo připomínky a to, že nikdy nebudete jen číslem v tabulce. Nehrajeme si na rigorózní hierarchii, a majitelé firmy jsou vždy součástí dění 🏅

5/5 Dobročinnost

10% z celkového zisku společnosti věnujeme každoročně na dobročinné účely a účastníme se akcí, které mají pozitivní lokální dopad. Nejsme sobečtí, věříme v rovnováhu a rádi rozdáváme nejen dobrou náladu 👏👏👏

Aktuálně otevřené pozice

Čekají nás zajímavé projekty v oblasti automatizace procesů pro velké klienty, ale chybí nám někdo, kdo by si vzal pod křídla jeden z našich týmu a nebál se do toho šlápnout naplno!

Máme skvělý produkt, který si zaslouží úplně nový front-end s použitím těch nejnovějších technologií a hlavně super appku na telefon. Je to oblast, která tě zajímá? S pomocí našeho team leadera v tom můžeš být brzo jako ryba ve vodě! A pokud máš ve středu večer čas a chuť jít si s týmem zahrát hokej, je už ruka v rukávě!

Máme skvělý produkt, který si zaslouží úplně nový front-end s použitím těch nejnovějších technologií. Hledáme parťáka, který ví, co takový front-end potřebuje, nebojí se mentorovat juniornější kolegy a ideálně má ve středu večer čas a chuť si s týmem jít zahrát hokej!

Je pro tebe kontejner něco víc než jen nádoba na odpadky? Máš za sebou nasazování a provozování aplikací? Děláš věci rád jednoduše? Tak šup k nám!

Když nevíš, jak to funguje, těžko se to testuje! Pátráme po analytikovi, který umí napsat ty nejlepší testovací scénáře a pomáhá s nimi ochotně i ostatním!

Vidíš v systému skrytou vadu tam, kde ji ještě nikdo neodhalil? Rád upozorňuješ na chyby a ještě tě to baví? Tak to pojď otestovat k nám!

Máš v malíku řízení projektů a pořád tě to baví? Pracoval/a jsi na projektech v bance a to i na straně dodavatele? Při prvním problému se nesesypeš a naopak zvládneš s klidnou hlavou dovést projekt do finále? Dodržení termínů je pro tebe samozřejmostí a kopeš za svůj tým první ligu? Ano, ano, ano? Tak to jsi pro nás ideální parťák!

Rozšiřujeme tým vyvíjecí moderní DWH. Proč moderní? Většina kódu i dokumentace se generuje z modelu, integrace do ITIL procesů a další vychytávky. Technologicky jde (nejen) o MSSQL platformu (2016 a vyšší). Naším cílem je vybudovat silnou datovou základnu, která přinese týmu více radostí než starostí. Pokud si rád hraješ s daty, budeš se u nás cítit jak ryba ve vodě.

Velká banka, malý kolektiv, nejmodernější enterprise nástroje, otevřenost k OpenSource a moderním technologiím. Dobrá parta, pracovní výzvy a spousta vychytávek, které se budou hodit i v budoucnu...

Junior? Zkušený vývojář? Oba jste tu správně! Ano, pro programátory orientované na Javu máme zajímavé projekty a spoustu prostoru k vlastnímu rozvoji.

Hledame Nebojsu! Někoho, kdo se nelekne rozmanité práce s daty a se širokou škálou zajímavých technologií. Rozvineme tvé znalosti moderních nástrojů a urychlíme tvůj karierní růst. Můžeš očekávat školení přímo u tvůrců používaného SW, protože jsme oficiálními partnery těchto firem: Elastic a Confluent Kafka. Zapojíme tě i do interních inovačních projektů, kde budeš hledat uplatnění nových technologií a přístupů a následně aplikovat u významných klientů.

Baví tě se šrourat v hromadě dat z mnoha systémů? V zjišťování informací jsi jak ryba ve vodě? Proces v bance pro tebe není sprosté slovo? Uvítáš v práci pohodové lidi, co tě často tahají na pivo i s paní Colombovou? Pojď k nám objevovat nejen Ameriku!

Zajímá tě svět integrace? Dokážeš se skvěle domluvit a vyjednat, co je potřeba? Tak to bys zapadl mezi naše integrační mistry! Obecné analytické postupy i specialitky integrační analýzy tě rádi naučíme!

Našlápni svou kariéru v IT v integračním týmu! Víš, že velká česká banka nebo pojišťovna má klidně i přes 600 různých IT systémů? Víš, jak důležité je, aby si tyto systémy mezi sebou vzájemně povídaly? Přesně tak, životně důležité!

Zajímáš se o auta? Chceš se projet na testovacím polygonu? Chceš vidět nové modely Škoda Auto dříve, než se objeví na internetu? Chceš se podílet na jejich vývoji v moderním prostředí přímo ve vývojovém oddělení automobilky? Už jsi někdy slyšel o CAN sběrnici?

V čem jsme jiní?

Máme pocit, že jsme trochu jiní.
Jednáme na rovinu, vážíme si lidí a nechceme být anonymní.