Pokud jsi tady,
možná nastal čas na změnu.

Naše standardy

1/5 Dobrá nálada

Notix založili zkušení IT odborníci, kteří se rozhodli po letech praxe osamostatnit. Firmu jsme postavili na kultuře tvořenou lidmi s pozitivním myšlením. 😉

2/5 Odborná znalost

Jádro podnikání tvoří zkušení lidé, kteří mají chuť se neustále zlepšovat v tom, co umí. V Notixu poskytujeme zázemí pro odborný růst, který aktivně podporujeme 🤔

3/5 Rodinná atmosféra

Nechceme být další z řady anonymních software housů. Proto nechceme vyrůst do velikosti, kde by se již lidé osobně neznali. Dlouhodobě tak chceme zůstat společností s méně než 100 individualitami 💃🏻

4/5 Transparentnost

Díky tomu, že nebudeme nikdy anonymní, můžete očekávat vždy extrémní pružnost na vaše požadavky nebo připomínky a to, že nikdy nebudete jen číslem v tabulce. Nehrajeme si na rigorózní hierarchii, a majitelé firmy jsou vždy součástí dění 🏅

5/5 Dobročinnost

10% z celkového zisku společnosti věnujeme každoročně na dobročinné účely a účastníme se akcí, které mají pozitivní lokální dopad. Nejsme sobečtí, věříme v rovnováhu a rádi rozdáváme nejen dobrou náladu 👏👏👏

Aktuálně otevřené pozice
Frontend developer

Máme skvělý produkt, který si zaslouží úplně nový front-end s použitím těch nejnovějších technologií. Hledáme parťáka, který ví, co takový front-end potřebuje, nebojí se mentorovat juniornější kolegy a ideálně má ve středu večer čas a chuť si s týmem jít zahrát hokej.

Hokeji alespoň fandím!
Ionic developer

Máme skvělý produkt, který si zaslouží úplně nový front-end s použitím těch nejnovějších technologií a hlavně super appku na telefon. Hledáme parťáka, který se nebojí mentorovat juniornější kolegy a rozhodně má rád výzvy!

Sem s tou výzvou!
Docker fanda

Je pro tebe kontejner něco víc než jen nádoba na odpadky? Máš za sebou nasazování a provozování aplikací? Děláš věci rád jednodušše? Tak šup k nám!

ANO! ANO! ANO!
Vostřák 3D systémů - C++ developer

Pomáháme kolegům z oblasti přesného měření objektů najít toho nejlepšího vostřáka! I ty můžeš patřit ke světové špičce v oboru ovládacího, měřicího a analytického softwaru pro systémy 3D měření.

Jsem vostřák!
Borec na test analýzu!

Když nevíš, jak to funguje, těžko se to testuje! Pátráme po analytikovi, který umí napsat ty nejlepší testovací scénáře a pomáhá s nimi ochotně i ostatním!

Test case, to je moje!
Bereš odhalování chyb jako dobrodružství? Tak to jsi asi tester!

Vidíš v systému skrytou vadu tam, kde ji ještě nikdo neodhalil? Rád upozorňuješ na chyby a ještě tě to baví? Tak to pojď otestovat k nám!

Jsem dobrodruh!
Rozjeď svou kariéru v céčku!

Spolupracujeme s kolegy, kteří se zabývají oblastí přesného měření objektů a jsou světová špička v oboru ovládacího, měřicího a analytického softwaru pro systémy 3D měření. Je ti blízká práce s 3D, matematika a případně programování v C++/ C#? Tak to hledáme právě tebe!

Céčka nejen házím!
Projekťák tělem i duší!

Máš v malíku řízení projektů a pořád tě to baví? Pracoval/a jsi na projektech v bance a to i na straně dodavatele? Při prvním problému se nesesypeš a naopak zvládneš s klidnou hlavou dovést projekt do finále? Dodržení termínů je pro tebe samozřejmostí a kopeš za svůj tým první ligu? Ano, ano, ano? Tak to jsi pro nás ideální parťák!

CHCi k vám do party!
Senior BI Developer

Rozšiřujeme tým vyvíjecí moderní DWH. Proč moderní? Většina kódu i dokumentace se generuje z modelu, integrace do ITIL procesů a další vychytávky. Technologicky jde (nejen) o MSSQL platformu (2016 a vyšší). Naším cílem je vybudovat silnou datovou základnu, která přinese týmu více radostí než starostí. Pokud si rád hraješ s daty, budeš se u nás cítit jak ryba ve vodě.

Rochním se rád v datech!
Linux Admin, neboli systémák

Velká banka, malý kolektiv, nejmodernější enterprise nástroje, otevřenost k OpenSource a moderním technologiím. Dobrá parta, pracovní výzvy a spousta vychytávek, které se budou hodit i v budoucnu...

Jsem Linuxák tělem i duší
JAVA Developer - Přijedeš k nám na Jawě?

Junior? Zkušený vývojář? Oba jste tu správně! Ano, pro programátory orientované na Javu máme zajímavé projekty a spoustu prostoru k vlastnímu rozvoji.

JAVU miluji, s tou Jawou ještě nevím
Chceš být šedá eminence datových uložišť? Specialista ElasticSearch

Hledame Nebojsu! Někoho, kdo se nelekne rozmanité práce s daty a se širokou škálou zajímavých technologií. Rozvineme tvé znalosti moderních nástrojů a urychlíme tvůj karierní růst. Můžeš očekávat školení přímo u tvůrců používaného SW, protože jsme oficiálními partnery těchto firem: Elastic a Confluent Kafka. Zapojíme tě i do interních inovačních projektů, kde budeš hledat uplatnění nových technologií a přístupů a následně aplikovat u významných klientů.

S daty jsem kamarád
Colombo bankovních systémů

Baví tě se šrourat v hromadě dat z mnoha systémů? V zjišťování informací jsi jak ryba ve vodě? Proces v bance pro tebe není sprosté slovo? Uvítáš v práci pohodové lidi, co tě často tahají na pivo i s paní Colombovou? Pojď k nám objevovat nejen Ameriku!

ZA LOUŽI NE, DO NOTIXU ANO!
Úžasňák integrační analýzy!

Zajímá tě svět integrace? Dokážeš se skvěle domluvit a vyjednat, co je potřeba? Tak to bys zapadl mezi naše integrační mistry! Obecné analytické postupy i specialitky integrační analýzy tě rádi naučíme!

Analýza, to je moje!
Integrační vývojář

Našlápni svou kariéru v IT v integračním týmu! Víš, že velká česká banka nebo pojišťovna má klidně i přes 600 různých IT systémů? Víš, jak důležité je, aby si tyto systémy mezi sebou vzájemně povídaly? Přesně tak, životně důležité!

Chtěl bych vědět ještě víc!
Milovník motorů

Zajímáš se o auta? Chceš se projet na testovacím polygonu? Chceš vidět nové modely Škoda Auto dříve, než se objeví na internetu? Chceš se podílet na jejich vývoji v moderním prostředí přímo ve vývojovém oddělení automobilky? Už jsi někdy slyšel o CAN sběrnici?

Auta miluju!

V čem jsme jiní?

Máme pocit, že jsme trochu jiní.
Jednáme na rovinu, vážíme si lidí a nechceme být anonymní.