Nabízíme expertní znalost
a osobní přístup

Umožňujeme vám přejít na paperless office s biometrií

Díky technologii biometrického podpisu se konečně můžete zbavit papírů a nahradit je elektronickými PDF dokumenty. Jejich zpracování a archivace je výrazně levnější a rychlejší.

Legislativa

Naše řešení pro „biometrické podepisování“ dokumentů můžete začít používat rychle a při nízkých provozních nákladech, na pobočkách i v terénu u zákazníka doma. Splňuje všechny bezpečnostní i legislativní požadavky.

Projektový management

V okamžiku, kdy je potřeba komplexní řešení upravit nebo nahradit, je nutné zajistit, aby veškeré dopady a návaznosti byly zmapované a ošetřené. Nabízíme službu systémové dodávky, kde zákazník řeší primární obchodní účel a IT aspekty a závislosti za něj vyřešíme nebo je pomůžeme vyřešit.

Návratnost

Návratnost investice do paperless řešení procesních oblastí ve vaší firmě bývá v závislosti na velikosti firmy různá; u klientů se prokázalo, že zbavení se fyzických nosičů smluv a digitalizace přináší jak vyšší efektivitu pracovníků, tak minimalizaci nákladů a především - paperless kancelář vám umožní škálovat vás business a expandovat.

Komplexní integrační architektura.
Analýza i vývoj.

Máme integraci pod kůží a znalosti v technologické i konzultační rovině. Pracovali jsme s většinou masivně používaných ESB technologií, včetně opensource a známe dobře integrační vzory a SOA principy. Díky tomu dokážeme našim zákazníkům s řešením jak poradit, tak jim ho i dodat. Navštivte naši INTEGRAČNÍ ON-LINE PŘÍRUČKU pro více informací.

Silný tým

Každý vedoucí člen našeho integračního týmu má za sebou minimálně 5 let zkušeností z integračních projektů v ČR i zahraničí.

Analýza

V rámci analýzy klientům pomáháme s RFP přípravou, PoC přípravou, definicí integračních potřeb, výpočtem business case a odhadem ROI.

Architektura

Klientům poskytujeme vyhodnocení správného architektonického vzoru pro vaše obchodní potřeby, vytvoření, popis a aktualizace IT zralostního modelu, správu životního cyklu integrační platformy nebo revizi stávajících integračních vzorců.

Elastic - procesujeme Big Data v reálném čase.

Nabízíme návrh architektury řešení, implementaci, monitoring a alerting z logů a dokumentů, indexaci a vyhledávání, provozní a monitoring portály, řešení pro rychlé přenosy a distribuci datových souborů.

Vlastní nástroje

Na základě našich zkušeností a vazby na Elastic.co jsme vyvinuli vlastní nástroje pro přístup a správu logů - ELASTIC LOG MANAGEMENT.

Oficiální partneři Elastic.co

Jako první v ČR jsme se stali oficiálními obchodními partnery miliardového startupu - elastic.co - na jehož řešení jsou provozována světová big-data řešení.

Konference pro zákazníky

Pořádáme konference a odborné přednášky pro naše klienty - záznamy a galerii lze nalézt na konference.notix.cz.

Poskytujeme provozní podporu největším firmám.

Poskytujeme podporu technologií ve formě garantovaného SLA support, kompletního outsourcingu nebo formu bodyshopového zajištění technologických specialistů.

Provozní podpora SLA

Moderní IT řešení sebou často nesou specifické požadavky na infrastrukturu, infrastrukturní software a jeho podporu. Našim zákazníkům nabízíme možnost soustředit se na klíčové aspekty jejich IT řešení a podporu specifických technologií nechat na nás.

Formy podpory

Nabízíme různé formy podpory, například ve formě garantované SLA podpory, kompletního outsourcingu nebo formu bodyshopového zajištění specialistů.

Automatizujeme a vizualizujeme procesy.

Potřebujete řešit procesní řízení ve své firmě? Úvěrové procesy, rychlé půjčky, schvalování, back-office procesy, oběh elektronických dokumentů, životní pojištění, procurement a spoustu dalších. Náš tým má již více než 10 let zkušenosti se zaváděním BPM platforem a automatizací procesů.

PowerFlow

PowerFLOW je komplexní nástroj pro správu workflow bez znalosti programování. Nástroj je jediný svého druhu ve své třídě a funguje jak na IBM BPM, Activiti tak i v cloudu na našich serverech.

Visualizace procesů

Máte-li již zavedený systém procesního řízení, nabízíme služby visualizace vašich procesních dat. Mnohdy již máte všechna data, která vás mohou nasměrovat na úzká místa vašich workflow. Pomůžeme vám s analýzou, nasazením otevřených řešení a se správnou interpretací vašich businessových dat.

Automatizace

S integrací a vývojem procesních systémů máme mnohaleté zkušenosti a víme tak, jaká automatizace kdy přinese požadované výsledky. Díky procesnímu řízení můžete automatizovat mnoho činností vaší kanceláře, které nyní mohou zabírat drahocenný čas zaměstnanců, vedoucím i manažerům.

Řídíme projekty a poskytujeme technologické, procesní a strategické konzultace.

Zajistíme vám hladký průběh projektu ve všech jeho projektových fázích.

Komplexita

Dnešní IT řešení velmi často nesou znaky vysoké komplexnosti integrace s ostatními systémy. Našim zákazníkům nabízíme možnost soustředit se na klíčové obchodní aspekty řešení a s dalšími oblastmi jim pomůžeme my.

Projektový management

V okamžiku, kdy je potřeba komplexní řešení upravit nebo nahradit, je nutné zajistit, aby veškeré dopady a návaznosti byly zmapované a ošetřené. Nabízíme službu systémové dodávky, kde zákazník řeší primární obchodní účel a IT aspekty a závislosti za něj vyřešíme nebo je pomůžeme vyřešit.

Konzultace

Poskytujeme konzultace na oblasti, ve kterých jsme nejsilnější - architektura, integrace, infrastruktura, procesní řízení, provoz, Elastic i samotný vývoj.

Zakázkový vývoj & Team-leasing.

Poskytujeme vývoj na zakázku v technologiích, které jsou standardem v odvětví. Máme mnohaleté zkušenosti s aplikačními servery, frontendy, designem aplikací a mobilními frameworky. Samozřejmostí jsou pro nás responzivní aplikace a jsme schopni naučit vývoj HTML5 aplikací i váš tým.

Single Page Apps

Dynamický a moderní framework od Google pro efektivní MVC přístup k single page aplikacím. V kombinaci s tradiční databází lze navrhnout a vytvořit jednoduchou dynamickou aplikaci v rekordně krátkém čase.

Corporate JAVA Development

Máme mnohaleté zkušenosti v Java vývoji jak u korporátních klientů, tak v malých týmech. Vlastní Java implementace jsou jádrem našich produktů.

Team Leasing

Jako jedni z mála nabízíme celý vývojový tým, který je schopen s využitím agilních metodik dodat požadované řešení na klíč. V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat.

Vlastní produkty a služby

Investujeme prostředky na rozvoj interních produktů, které u klientů řeší spoustu rozdílných požadavků.

PowerFlow

PowerFlow je komplexní nástroj pro správu workflow bez znalosti programování. Nástroj je jediný svého druhu ve své třídě a funguje jak na IBM BPM, Activiti tak i v cloudu na našich serverech.

SignBuddy

Paperless office a možnost biometrického podepisování dokumentů bez nutnosti fyzického tisku podporuje jak česká legislativa, tak i naše produkty. U klientů šetříme díky biometrii statisíce ročně a podporujeme komplexní workflow.

Elastic Log Management

Vyvinuli jsme vlastní řešení pro real-time analýzu big data; naše řešení je postavené na technologiích Elastic Search.